Czesne za przedszkole

30-03-2020

Drodzy Rodzice,
Odnosząc się do niezwykle trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, pragnę wyrazić troskę o funkcjonowanie Waszych Rodzin i dzieci. Wydarzenia te skutkują istotnymi zmianami w codziennym funkcjonowaniu, co wzbudza Państwa niepokój i niepewność. Wierzę jednak, że te trudne chwile wspólnie przetrwany, a po tym czasie wrócimy do dalszej owocnej współpracy. Tym samym, podjęłam decyzję o obniżeniu opłaty stałej za kwiecień br., która będzie wynosić 90 zł. Kwota ta pozwoli na takie funkcjonowanie przedszkola by dzieci mogły do niego wrócić i nadal czuć się bezpiecznie, bawić i uczyć się, a Państwu pozwoli na podjęcie codziennych obowiązków związanych z pracą. Ponadto, do czasu wznowienia zajęć dydaktycznych zawieszam również opłatę za wyżywienie. Licząc na Państwa zrozumienie życzę dużo zdrowia i cierpliwości.

Prosimy aby wpłaty były przekazywane na przedszkolny Rachunek Bankowy
NR KONTA  58 1020 3639 0000 8502 0004 2465

Z poważaniem,
Dyrektor Bożenna Mikielewicz